З метою створення умов для підвищення мотивації до вивчення шкільного предмета інформатика, сприяння формуванню інформаційної культури, логічного мислення, колективної творчої активності; розвитку пам'яті, уважності, швидкості реакції в неординарних ситуаціях пошуку варіантів відповіді в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень інформатики.

Гарною мотивацією для навчання є можливість отримання певної винагороди за свою працю. Під час проведення тижня інформатики учням було запропоновано паролі до Wi-Fi мереж закладу. Для отримання паролю, необхідно відсканувати QR-код та знайти відповідь на поставлене запитання. В якості питань підібрано відомості про видатні постаті в історії інформатики.

В рамках тижня було проведено:

Конкурс комп’ютерних малюнків «Комп’ютер і Я» з учнями початкової школи.

Створення  проекту «Інтернет  очима  дітей».

Практичний урок «Задачі в Excel» для учнів 8 класу.

Створення бюлетня з учнями 9-11класів «Чи безпечний Інтернет».

Бесіда з учнями «Комп’ютерна залежність – це небезпечно».

Майстер клас з педагогічними працівниками ЗЗСО про використання google forms- google диск, платформи Atoms. ... Читать дальше »

Просмотров: 212 | Добавил: Наташа | Дата: 03.02.2021 | Комментарии (0)