2 квітня, у день народження великого казкаря з Данії Ганса Крістіана Андерсена, світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Це свято було започатковане 1967 року рішенням Міжнародної ради з питань дитячої книги. Зазвичай до 2 квітня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги. Відбувається дуже багато цікавих та змістовних заходів, які неможливо забути: виставки і фестивалі, конкурси і конференції, на яких показують, читають та обговорюють найкращі видання світу.. Але,  в звязку з карантинними заходами,  бібліотекарка нашої школи Русин М ар'яна Іванівна організувала тематичну виставку та запросила учнів приєднатися до челенджу "Моя улюблена книга " ... Читать дальше »

Просмотров: 182 | Добавил: Наташа | Дата: 02.04.2021 | Комментарии (0)