Люди завжди прагнули в небо і мріяли про польоти по просторах Всесвіту. 12 квітня в Україні святкують Міжнародний день авіації та космонавтики. Свято присвячене першому польоту людини в космос. Це зовсім юне  свято, яке народилося  завдяки самовідданому  подвигу першої  людини, яка побувала у космосі – Юрія Гагаріна. З тих пір вдячне людство щороку відзначає на календарі 12 квітня – Міжнародний день космонавтикиТому, саме 12 квітня в нашій школі пройшли деякі заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Педагог-організатор Линько Я.В. організувала перегляд цікавих фільмів і презентацій з учнями про перші тварини в космосі, українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки. Космос вчить, як жити на Землі. Вчитель фізики Химинець Г.І. на уроках дала змогу ознайомити учнів з історією першого польоту людини в космос та постаттю першого українського космонавта Л. Каденюка.

До української космонавтики привертають увагу й досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Саме завдяки йому на навколоземній орбіті вперше пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор та побував «Кобзар» Тараса Шевченка. Учні активно брали участь у всіх шкільних заходах, поповнювали свої знання з космонавтики.  ... Читать дальше »

Просмотров: 189 | Добавил: Наташа | Дата: 13.04.2021 | Комментарии (0)