1 червня 2021 року до Міжнародного дня захисту дітей було організовано екскурсію в Мукачівське військове містечко. Саме тут базується 128 окрема гірсько - штурмова Закарпатська бригада. Учні 9 - 10 класів Залужанської ЗОШ І - ІІІ ступенів (Дудинець Іван, Шутій Юрій, Геревич Ян, Кампов Серафим, Гарапко Едуард та Шутій Михайло) ознайомились з умовами проживання військовослужбовців, подивились казарми, оглянули спортивну базу. В актовому залі військового містечка було організовано перегляд відеоролика про життя 128 бригади та про військову службу у ЗСУ за контрактом. Учні мали можливість подолати смугу перешкод та займатись вправами у сучасному спортивно - тренажерному залі. Найбільш цікавим було збирання на неповне розбирання АК - 74 та примірка військової форми і бронежилета. Хлопці були дуже задоволені екскурсією і отримали багато цікавої інформації про сучасні Збройні сили України. Дякуємо керівному складу та військовослужбовцям за надану можливість відвідати військове містечко. ... Читать дальше »

Просмотров: 175 | Добавил: Наташа | Дата: 02.06.2021 | Комментарии (0)