Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. З метою попередження та протидії булінгу в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, психолог школи Гардубей Л.П. провела відповідні заходи: години спілкування на тему: - «Вчимося толерантному спілкуванню у сучасному освітньому середовищі»; Бесіда з інтерактивними методами «Безпека користування сервісами (соціальними мережами) інтернет», он-лайн заняття з учнями «Що таке булінг?», круглий стіл для педагогічного колективу «Булінг в школі. Як реагувати» перегляд фільму «Відповідальність за булінг», анкетування «В моїй школі/класі». ... Читать дальше »

Просмотров: 144 | Добавил: Наташа | Дата: 06.10.2021 | Комментарии (0)