Цього дня Україна та українці по всьому світі відзначають потрійне свято: духовне - Покрова Пресвятої Богородиці, історичне - День українського козацтва та звитяжне - День захисника України. Ці свята нерозривно по'вязані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників. Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення цих важливих свят в житті кожного українця. Бажаємо усім міцного здоров'я, завзяття, невичерпної сили та незгасимої енергії. Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, оберігає від бід, зла та негараздів! Учні та вчителі нашого закладу активно долучались до усіх заходів приурочених до цих свят. Були проведені виховні години, виставка у бібліотеці, інформаційні хвилинки. Члени учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором Линько Я.В. виготовили тематичні емблемки. ... Читать дальше »

Просмотров: 123 | Добавил: Наташа | Дата: 13.10.2021 | Комментарии (0)

З метою підвищення рівня правової культури у Залужанській школі, були проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру приурочені до Дня юриста. У всіх класах проведено бесіди, години спілкування: "Права людини", "Роль козацтва в історії України". В шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку на правову тематику: "Ти людина - значить маєш права". Вчитель історії Товт М.М. з учнями 9-11 класів провів правовий брейн-ринг: Юні знавці минулого та права" в якому прерможці є команда "Праволюби" (11 клас), друге місце посіла команда "Депутати" (9 клас), третє - команда "Фортуна" (10 клас). Тиждень права пока ... Читать дальше »

Просмотров: 159 | Добавил: Наташа | Дата: 13.10.2021 | Комментарии (0)