З 15 по 19 листопада у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. триває “Кольоровий тиждень”. Кольоровий тиждень: зелений день, колір природи. Заспокоює, розслабляє. Символ твердості і стійкості. Колір надії. Живіть кольорово, натхненно, щодня пізнавайте нове! Посміхніться своєму барвистому життю і воно відповість взаємністю. «Понеділок - день зелений, ніжний, лісовий, приємний» - саме під таким гаслом розпочався Кольоровий тиждень в нашій школі. Зелений — це четвертий колір веселки. Зелений - це колір природи. Існує близько тисячі його відтінків. Цей колір вгамовує розбурхані емоції, заспокоює. Зелений колір - колір весни, природи, надії та нового життя. У здобувачів освіти 4 класу розпустило віти Дерево вдячності. Діти на листочках дерева висловили свою вдячність за знання, за виховання, за щасливе дитинство. Дізналися цікавинки про зелений колір, уявили себе деревом та намалювали його, створили міні-клумбу у класі. Зелений – колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони беруть сили від матінки Землі і тягнуться листячком до неба. Учні школи вчилися любити, берегти та бути одним цілим із природою. Зелений колір - колір довкілля. Зелений - колір життя, весни, оптимізму. ... Читать дальше »

Просмотров: 154 | Добавил: Наташа | Дата: 15.11.2021 | Комментарии (0)