Вівторок, 16 листопада 2021 року в нашій школі був жовтим днем, який пройшов під гаслом “Посміхнись тому хто зліва, посміхнись тому хто справа, ми – одна сім’я”. Емблемою дня став жовтий, веселий смайлик. Цей колір асоціюється з сонцем, а також викликає у людини тепло, енергію, оптимізм, багатство, успіх та процвітання. Діти весь день були в хорошому настрої, дізналися про значення кольору, бавились у гру “Жовтий ланцюжок”, розмовляли про жовті фрукти, овочі, тварини і т. д.  ... Читать дальше »

Просмотров: 130 | Добавил: Наташа | Дата: 16.11.2021 | Комментарии (0)

На виконання розпорядження міського голови, з метою приведення в належний стан внутрідворових та прилеглих до закладів територій в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 16 листопада 2021 року учнівський, педагогічний та техперсонал школи провели санітарну очистку шкільної території. Також пройшла акція "Посади квітку та дерево".

ЧИСТОТА ДОВКІЛЛЯ – СПРАВА СПІЛЬНА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО.

... Читать дальше »

Просмотров: 128 | Добавил: Наташа | Дата: 16.11.2021 | Комментарии (0)