З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання  учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України з учнями 6 класу класним керівником Боднар Н.В. проведено патріотично-інформаційну годину  «Від Революції Гідності до Країни гідності». Учні  підготували інформацію про події листопада 2013 року, розповідали що для кожного означає бути гідним та вільним, переглянули відеоролик «Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують і ми вільні творити своє майбутнє», декламували вірші. Також до Дня Гідності та Свободи в школі бібліотекар Филип В.О. провела виставку малюнків. Учні, педагоги та гості заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України. ... Читать дальше »

Просмотров: 265 | Добавил: Наташа | Дата: 22.11.2021 | Комментарии (0)