З 25 листопада по 10 грудні 2021 року в Залужанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено акцію «16 днів проти насильства». За планом роботи було організовано та проведено ряд заходів. Бібліотечну виставку «16 днів проти насильства» протягом акції організувала бібліотекар школи Филип В.О. Випустили стіннівку «Ми проти жорстокого поводження з дітьми» учнівське самоврядування (9 клас).  Анкетування «Молодь проти Сніду» з учнями 9-11 класів провела психолог школи Гардубей Л.П. та профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Скажи НІ сучасному рабству!». Флешмоб «Всі ми різні, але рівні!» провела педагог-організатор Линько Я.В. Культурно-просвітницький захід «Людина починається з добра» з учнями 6-9 класів провела Гардубей Л.П. Інформаційні хвилинки «Волонтери – люди доброї волі» (1-4 кл.) - класні керівники. Урок історії про вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі провів вчитель історії Товт М.М. та бесіди «Ми проти корупції!». Перегляд вілеороликів на тему: «Ми проти насильства» та виготовлення тематичних буклетів (7-8 кл.)  - Линько Я.В. ... Читать дальше »

Просмотров: 261 | Добавил: Наташа | Дата: 13.12.2021 | Комментарии (0)