Кінотеатр – річ унікальна та універсальна. У кіно ходять усі – незалежно від віку, характерів та інтересів. Кінотеатр однаково актуальний у будь-яку пору року і погоду, та особливою казковістю він наповнюється на передодні новорічно-різдвяних свят. У четвер, учні 9 класу, за ініціативи класного керівника Шутій М.Ю., їздили у кінотеатр «Скала», що знаходиться у місті Мукачево на перегляд фільму «Людина-павук: Додому шляху нема». Учні, сповнені позитивних емоцій, дивилися фільм. Зауважили, що це неймовірно миле видовище з гідними спецефектами і цілком логічним сюжетом, яке явно орієнтоване на фанатів комічних ситуацій. Певною мірою це створення іншого світу, іншої реальності – хай навіть на короткий час. Про свої враження від перегляду учні напишуть вдома. Окрім фільму, ключовим позитивним моментом для учнів став спільний відпочинок, розвага разом з друзями, фотосесія біля головної ялинки міста, можливість поспілкуватися до і після фільму - поділитися один з одним емоціями, очікування і враження від фільму. ... Читать дальше »

Просмотров: 244 | Добавил: nataliagalcko | Дата: 17.12.2021 | Комментарии (0)