Чарівне новорічне свято у школі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.
26 та 27 грудня чарівне дійство завітало до нашої школи. Для учнів 8-11 класів були організованіо Новорічний вечір.
Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання.
Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Вони із задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки. З великим запалом брали участь у святі учні 6 та 7 класів. Їх виступ викликав захват в усіх глядачів.
Завершальним виступом став вечір справжнього новорічного гумору – вечір для старшокласників. Учні 8,9,11 класів показали не лише незрівнянне почуття гумору, але й командну зібраність і рішучість. Зал просто вибухнув шквалом оплесків та сміху, почувши жарти Баби Палажки та Баби Параски та «Новорічну дискотеку» 11 кл.
Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2019 року.

Переглядів: 706 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1