День Гідності та Свободи 2020

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Це свято в Україні, що відзначається щороку на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності ( 2013 року). Педагог-організатор Линько Я.В. для учнів 7 класу організувала проведення перегляду документального фільму" Небесна сотня. Зима, що нас змінила." Бібліотекар школи Русин М.І. організувала тематичну книжкову виставку"Небесна сотня" у шкільній бібліотеці та провела бібліотечний урок на тему: " Навіки слава Україні, героям слава навіки". Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

Переглядів: 136 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1