День українського козацтва та День Захисника України 2020

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день відзначається День українського козацтва та День Захисника України. Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу і сучасної молоді, у нашому закладі проводяться змагання. От і цей рік не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати і примножувати традиції українського народу.

13 жовтня в Залужанській ЗОШ I-III ступенів було проведено змагання під назвою "Козацькі забави".Учасниками цих змагань були учні 8-11 класів. Хлопці показали свою спритність, силу та знання історії українського козацтва. За змаганнями юних козаків спостерігали учні школи, вчителі. Майбутні захисники довели, що козацькому роду нема переводу". Козацькі забави у школі - це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріота нашої Батьківщини.

Переглядів: 175 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1