День вчителя 2021

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. У Залужанській загальноосвітній школі I - III ступенів відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Мейсар Сергій Федорович привітав всіх вчителів з ​​їх професійним святом. Учні 11 класу підготували святковий концерт «Свого вчителя любимо і пам'ятаємо !». Діти вітали своїх вчителів піснями,  віршами та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.

Переглядів: 156 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1