І етап конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення"

З 1 по 09 листопада в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено І (шкільний) етап конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення». Роботи були представлені у наступних номінаціях: «Малюнок» — 5-7 кл. «Вірш» — 7-10 кл. Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотизму у дітей, формуванню їх національної свідомості, а також з метою розвитку творчих здібностей учнів. Конкурсні роботи виконувались під керівництвом вчителя української мови та літератури Шпиньович В.В. та вчителя образотворчого мистецтва Годьмаш Г.І. Представлені для оцінки роботи вирізняються творчістю, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, оригінальністю виконання.

Переглядів: 117 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1