Я ВДЯЧНА МАМІ ЗА ЖИТТЯ…

Мама — найперше слово, найближча і найрідніша людина, титул, до якого жінка йде через біль і страждання і пишається ним все життя… Вона створює сім'ю, яка стає основою життя всіх людей, символом добра, надії, щастя.
День Матері святкується у нас у другу неділю травня (14 травня 2016 року). Це свято можна зробити дуже особливим, якщо провести його з найближчими людьми і подарувати їм радість. Варто обов'язково згадати, зателефонувати, приїхати до своєї матері, обійняти її і подякувати за те, що дала життя. Молоді мами і сиві бабусі — всі чекають уваги своїх дітей у цей день, хочуть бачити їх щасливими і бути поруч. Важливо цінувати матерів, поки вони з нами, поважати і дякувати їм за все. У багатьох країнах у цей день проводиться багато конференцій, фестивалів, свят, присвячених сім'ї, церемоній вручення сімейних премій. Наша держава – не виняток.
13 травня 2017 року в Ужгороді на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулося свято та церемонія нагородження учасників та переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
На свято була запрошена і  учениця 10 класу нашого навчального закладу, яка у районному етапі конкурсу у
номінації «Вірш до мами» зайняла друге призове місце - Хороброва Тетяна у супроводі вчителя української мови та літератури Шутій Мирослави Юріївни. У області наша переможниця  була нагороджена дипломом лауреата за активну участь у конкурсі, а також солодким подарунком.

Пропонуємо вашій увазі поезію Тетяни «Я вдячна мамі за життя…»
Я вдячна мамі за життя.
За те, що дала право жити.
За всі поради й співчуття,
І що навчила нас любити.

Я вдячна мамі за терпіння,
За віру, в моє майбуття.
Хоч скільки горя й мук стерпіла,
І все ж таки, ви вибача.

Ти завжди думаєш про нас,
А ми частенько забуваєш.
Ховаєш десь в собі образи,
Щоб ми про них не здогадались.

Ти віриш в щастя і в майбутнє.
І часто плакала за нас,
Та є і миті не забутні
Які ти згадуєш весь час.

Я вдячна, мам, і за ту долю,