Прощавай, Букварику, в школі перший друже, Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі Залужанської ЗЛШ І-ІІІ ступенів, яке провела вчитель 1 класу Герцовська М.Ю.. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.
  До цього свята дітки старанно готувалися. Декламували вірші про букви, співали пісні про школу. У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова.

З вітальними словами і побажаннями до дітей звернулися директор школи Мейсар С.Ф., мама першокласниці Нінки - Ольга Тодавчич.
  Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зi своєю першою учителькою Маряною Юріївною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Це лише перший крок, а попереду ще десять років… Нехай Вам щастить, любі діти!

Переглядів: 594 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1