Стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса.

18 жовтня 2019 року у нашій школі пройшов перший етап конкурсу ім. Т.Шевченка

Активними та обдарованими стали учні 5-11 класів, які захоплюються творчістю Т.Г. Шевченка.
Провели перший етап конкурсу наші вчителі української мови та літератури Шутій М.Ю., та Шпиньович В.В., які розповіли про життя та творчість Великого Кобзаря.
Всім учасникам побажали творчого натхнення, розуміння глибини і краси художнього слова, задоволення від власних оригінальних знахідок.

Переглядів: 489 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1