Свято бабусь

14 березня 2018 року учні 2 класу з класним керівником Бідзіля Н.П. запросили своїх бабусь, щоб привітати їх та подякувати їм за їхню любов, тепло, турботу та увагу і ще раз сказати: «Ми вас любимо».
На святі звучали теплі слова вітань, лунали пісні та прекрасні вірші у виконанні школярів. Учні Лендєл Дмитро та Гарапко Іван підготували своїм рідним бабусям чудову пісню.
Окрім того, було чаювання та приємні хвилини спілкування!
Теплу зустріч поколінь завершили словами: «Поважаймо, шануймо, робімо добро! Пам’ятаймо, чим довше житимуть наші бабуся і дідусь, тим більше мудрості і душевної теплоти вкладуть вони у наше серце».
Поважні гості свята, бабусі, в свою чергу подякували школярам та їхньому наставнику за чудово організоване свято і побажали всім святкового новорічного настрою.

Переглядів: 493 | Додав: Наташа | Рейтинг: 4.5/2