Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити дітей за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож, саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Цього року, напередодні свята, учні 2-го класу Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, разом із класним керівником, підготували дуже цікавий, захоплюючий виховний захід. Учні розповідали вірші, показували коротенькі інсценізації, співали пісні, танцювали. Після закінчення заходу, директор школи Кобаль Ольга Іванівна, привітала діток з прийдешнім святом, а також подякувала учням 2-го класу та класному керівнику Бідзіля Н.П. за чудовий виховний захід, а після цього Миколай подарував усім дітям школи солодкі подарунки. Цього року помічником Святого Миколая стала Міська рада м. Мукачева.  За сприяння міського голови та старости Залужанського старостинського округу Плеші В.В., всі учні Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали подарунки.

Переглядів: 135 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1