Тиждень фізики та астрономії

З 07 грудня  по 11 грудня  2020р. в Залужанській ЗОШ проходив Тиждень фізики та астрономії. Для проведення тижня були задіяні учні 7-11 класів, які були організаторами і учасниками різних заходів. Метою тижня було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з фізики та астрономії, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Учні школи вчителями Химинець Г.І. та Попович Н.І. були ознайомлені з планом проведення заходів предметного тижня. В рамках тижня були проведені заходи, які мали на меті зацікавити учнів у вивченні природничих дисциплін, дізнатися нове і корисне: виставка-конкурс учнівських газет, інтелектуальна вікторина "Стежками науки", урок цікавих дослідів з учнями, домашні експеременти, кросворди, брейн- ринг.

На черговій лінійці всі активні учасники тижня були нагороджені грамотами.

ЦІКАВІ ЕКСПЕРИМЕНТИ ПРОВЕЛА З УЧНЯМИ ХИМИНЕЦЬ ГАННА ІВАНІВНА

експеримент 1