Тиждень Правових Знань 2020

Одним із завдань правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи. Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Товт М.М. коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. 16 жовтня в Залужанській ЗОШ I-III ступенів було проведено брейнг-ринг " Магістри юстиції" вчителем історії Товт М.М. Оцінювало змагання журі у складі: директор школи - Мейсар С.Ф., заступник з ВР - Галько Н.М., вчитель української мови - Шпиньович В.В.  Під час виконання завдань учасники розвивали логічне мислення , підвищували інтерес до правових знань та зацікавленість  у вивченні Конвенції ООН про права дитини. Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей  тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави.

Переглядів: 158 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1