Відкритий урок у з української літератури : " Звичаї й традиції українців. Повість Михайла Стельмаха " Гуси -лебеді летять"

В рамках засідання методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу у середу, 9 грудня 2020 року вчителем Шпиньович В.В було проведено відкритий урок з української літератури у 7 класі на тему:"Звичаї та традиції українців, елементи фольклору в повісті Михайла Стельмаха "Гуси лебеді летять". Під час уроку вчителем було використано різноманітні форми роботи, інтелектуальні вправи, демонстраційний матеріал, мультимедійна презентація. Діти вчилися набувати знання самостійною працею, вдосконалювати навички усної та писемної мови, розвивали свої талантити та здібності. Школярі продемонстрували знання, набуті на попередніх уроках, уміння  працювати  з текстом, порівнювати та робити висновки.

Переглядів: 340 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1