Всесвітній день боротьби із СНІДом

Щорічно, 1 грудня у усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з СНІДОМ. І тому в Залужанській ЗОШ були проведені заходи, з метою формування здорового способу життя та толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом суспільства.Учасники учнівського самоврядування школи приєдналися до акції "Стрічка СНІДу", почепивши емблеми вчителям в знак пошани. Учнями 7 класу була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ СНІДОМ. Практичний психолог школи Гардубей Л,П. для учнів 11 класу підготувала цікаву та корисну інформацію про те, що потрібно знати та як вберегтися від ВІЛ. А також провела анкетування  на тему: "Що ти знаєш про ВіЛ-СНіД".  Педагогом-організатором  Линько Я.В. було організовано перегляд  відеоролика, а практичним психологом проведено бесіду: " Що таке СНіД". Медсестрою школи  Турянин А.Т. провела  з учнями бесіду на тему: " Ставлення оточуючих до ВІЛ- інфікованих людей".  І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм  життя, допомогти собі й навколишнім, стати корисною для суспільства.

Переглядів: 258 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1