Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації

Вибір  професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії. У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», з метою сприяти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні старших класів долучились до перегляду Всеукраїнського онлай уроку з профорієнтації, у рамках якого відомі українці поділяться своїми історіями успіху. Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації відбувся 12 жовтня 2021 року об 11 год. Класні керівники 9-11 класів організували учнів до перегляду уроку. Крім цього заходу, деякі учні завітали на День відкритих дверей до Мукачівського аграрного коледжу. Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Бажаємо нашим випускникам вибрати професію до серця!

Переглядів: 137 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1