Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 16 по 20 вересня в нашій  школі проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Тиждень протидії булінгу – це другий щорічний комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школах. Протягом цього тижня класними керівниками було проведено ряд заходів для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу: тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», бесіди на тему:»Кібербулінг: безпечне віртуальне спілкування» , урок відвертого спілкування « Що посієш, те й пожнеш», бесіда-тренінг «Віртуальний терор: «тролінг і кібербулінг». Психологом школи було проведено годину спілкування «Стоп булінг!». Заступник директора по виховній роботі Галько Н.М. разом з педагогом-організатором Линько Я.В., провели перегляд відео презентацій «Булінг в школі. Як його розпізнати».

Переглядів: 481 | Додав: Наташа | Рейтинг: 3.0/2