" З краю в край йде до нас Святий Миколай"

День Святого Миколая - одне з найочікуваніших свят, якому радіють і діти, і дорослі. Але особливо на нього чекає малеча. Прокинувшись рано-вранці, дітлахи, затаївши подих, зазирають під подушки - чи не забув про них Святий Миколай. Але Чудотворець нікого не забуває. Не оминув він і учнів Залужанської ЗОШ I-III ступенів завітавши до них на свято. Класний керівник 2 класу Югас Н.В. провела відкриту  виховну годину на тему: "З краю в край йде до нас Святий Миколай". Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, творити один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з'явилася  щаслива усмішка, дитяча радість.

Переглядів: 270 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/5