З Воскресінням Христовим!

З Воскресінням Христовим щиро вас вітаю! Шановні колеги, батьки, учні! Дорогі друзі
Зі святом Великодня вас - Христос Воскрес!

Нехай у цю світлу неділю разом із рідними людьми у ваші домівки, у ваші душі завітають злагода, щастя, здоров’я. Нехай буде мир на нашій землі, добробут в родинах, щедрі врожаї на нивах. Бажаю, щоб тільки радість приносили вам діти й онуки. Христос воскрес! Воістину воскрес!
Сердечно вітаю вас з найбільшим християнським святом - Воскресінням Христовим.
Великдень – це свято надії, яке дарує людям радість, наповнює серця добром та милосердям. Христове Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу життя над смертю, світла над темрявою.  Бажаю берегти і плекати це життєдайне світло у наших серцях, аби воно завжди іскрилося добром і найголовніше, любов’ю. Нехай на наш спільний дім зійде благодать миру і благополуччя, а в родинах панує радість, взаєморозуміння, турбота один про одного, здоров’я і щастя. Хай це символічне і знакове свято сповнить нас вірою, що з підтримкою Господньою нам під силу втілити у життя усі наші добрі плани та мрії!

Жити в радості й любові від душі бажаю!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
– Христос Воскрес!  Воістину воскрес!

З Великоднем! Будьте здорові!

З повагою та любов'ю до всіх Вас
СЕРГІЙ МЕЙСАР
директор Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів