Загальношкільний огляд-конкурс " Краща новорічна класна кімната"

У створенні святкового настрою найкраще допомагає новорічна атрибутика. Декорування класної кімнати — добра традиція, яка  побутує в нашій школі. Саме тому  17 грудня 2020 р. в школі пройшов конкурс на кращу новорічну класну кімнату. Завдяки вмінню, старанності та фантазії учнів та класних керівників класні кабінети перетворилися на казкові та новорічні .Всі школярі активно і творчо підійшли до прикрашення класних кімнат.  Кожний клас вирізнявся оригінальністю та фантазією.

Новорічні класні кабінети були прикрашені виробами ручної роботи: казковими візерунками з витинанок та сніжинками на вікнах, різноманітними ялинками, зробленими в різній техніці, святковими новорічними композиціями. Дуже яскравими залишилися враження від побаченого. Відеорепортаж, приємного перегляду!

Переглядів: 176 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1