Зустріч лідерів учнівського самоврядування

Лідером не народжуються , а лідеро  стають. Справжній лідер самоврядування має бути обізнаний зі станом усіх справ, що виконуються, реалізуються чи готуються в колективі; вміти надати тактовну і повноцінну допомогу будь-кому з членів свого колективу у виконанні того чи іншого завдання; сприяти встановленню доброзичливих та товариських стосунків між усіма учасниками процесу самоврядування; турбуватися про створення позитивної думки про заклад.

22 жовтня 2019 року відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району. Метою зустрічі було знайомство  лідерів  району з роботою у кожному навчальному закладі. Кожен лідер мав змогу презентувати свою роботу в закладі, дізнатися щось нове і цікаве про своїх ровесників.

Нашу школу представляла голова учнівського самоврядування Печора Антоніна , учениця 9 класу, яка є відповідальною за організацію та розвиток дозвілля у районі.

Переглядів: 235 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1