23  січня  в нашій школі - відбувся День шкільного самоврядування під гаслом: «Хочу стати лідером» а також нагородження грамотами учнів:  "За кращий Новорічно-різдвяний  плакат"

В.о., директором  школи С.Ф.Мейсар, в актовій залі було проведено бесіду з активом учнів 8-11 класів. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації  їхнього лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і  духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Такий захід спрямований на вироблення вмінь мобілізувати не тільки себе, а й колектив на подолання труднощів, що виникають упродовж навчання, навичок прийняття рішень у змінних ситуаціях колективної роботи, стратегічного планування своїх дій. Цей день впевнено можна назвати днем скоординованої дії, коли всі виконують різні завдання, підпорядковані єдиній меті, спираючись на результати всіх попередніх етапів.  По завершенні кожного етапу в учнів виникають питання «Як все відбулося?», «Що можна змінити?», «Хто або що заважає?» ... Читать дальше »

Просмотров: 629 | Добавил: Admin | Дата: 24.01.2017 | Комментарии (0)