23:58
23 січня День шкільного самоврядування

23  січня  в нашій школі - відбувся День шкільного самоврядування під гаслом: «Хочу стати лідером» а також нагородження грамотами учнів:  "За кращий Новорічно-різдвяний  плакат"

В.о., директором  школи С.Ф.Мейсар, в актовій залі було проведено бесіду з активом учнів 8-11 класів. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації  їхнього лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і  духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Такий захід спрямований на вироблення вмінь мобілізувати не тільки себе, а й колектив на подолання труднощів, що виникають упродовж навчання, навичок прийняття рішень у змінних ситуаціях колективної роботи, стратегічного планування своїх дій. Цей день впевнено можна назвати днем скоординованої дії, коли всі виконують різні завдання, підпорядковані єдиній меті, спираючись на результати всіх попередніх етапів.  По завершенні кожного етапу в учнів виникають питання «Як все відбулося?», «Що можна змінити?», «Хто або що заважає?»

До слова:  “Якщо ви у щось вірите і цього дуже сильно бажаєте, ви цього досягнете” – впевнений в.о., директора  школи Сергій Федорович Мейсар. Мета - створення необхідних умов для подальшого розвитку творчої особистості, обдарованої учнівської молоді. Важливим ключем до успіху лідера є саморозвиток зауважив С.Ф.Мейсар. Запам'ятайте одну просту істину: "Хто володіє інформацією - той володіє Світом".

Як стати лідером і що для цього потрібно? Ключ до успіху лідера:

  • Справжній лідер повинен володіти хорошими комунікативними навичками. Лідер повинен вміти не тільки чітко і ясно висловлювати свої думки, а й володіти вмінням зацікавити своєю мовою оточуючих, об'єднати всіх під загальним началом.
  • Лідер повинен спілкуватися з усіма, але при цьому не повинно відчуватися ніякого підрозділу на те, що Ви - лідер, а всі інші - ніхто по порівняно з Вами. Вчіться спілкуватися нарівні. Якщо в колективі виникають якісь проблеми, беріть участь у вирішенні цих проблем.
  • Ще одна якість, без якого справжній лідер просто немислимий - це впевненість у собі, своїх діях. Це те, чого так багатьом з нас не вистачає. На скільки людина впевнена в собі, своїх силах можна легко зрозуміти вже з розмови з ним (це можна відчувати і за тембром голосу, і за інтонацією, і за словами, і навіть по виразу обличчя). Щоб розвивати упевненість в собі, потрібно постійно для себе фіксувати те, чого Ви досягли на той чи інший момент Вашого життя. І якщо виникає якась складна задача, не боятися труднощів і зупинятися на півдорозі перед нею, а намагатися шукати вихід. Адже проходячи крізь складності, Ви тільки підвищуєте впевненість в собі.
  • Витривалість - це та якість, яким повинен бути наділений справжній лідер . Не потрібно вішати ніс через найменших неприємностей. Ви повинні чітко зрозуміти для себе, що не завжди те, що трапляється - це 100% Ваша вина. Врахуйте, що завжди може бути невелика частка випадковості, яка може круто змінити хід будь-яких подій. Якщо навіть щось і пішло не так, Вам потрібно спокійно проаналізувати ситуацію, зрозуміти, де Ви могли допустити помилку і довести справу до кінця (якщо, звичайно, Ви в цьому зацікавлені).

Прості правила лідера:

1. Врівноваженість
2. Твердість
3. Уміння приймати рішення
4. Цілеспрямованість
5. Відповідальність
6. Організаторські здібності
Перед учням було поставлено завдання: на протязі тижня з 23 по 30 січня 2017 року  підготувати презентаційні матеріали для подальшої їх реалізації у навчально-виховний процес школи. То ж очікуємо результатів роботи. To be continued…
ФОТО тут:

Переглядів: 473 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close