Вже вкотре в місяці березні кожного року на шкільних сценах Мукачівського району лунають пісні у виконанні юних співаків, відбуваються невигадані і вигадані історії із шкільного життя, що їх виконують юні дарування. Це проходить міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських колективів.
З метою сприяння подальшому розвитку обдарувань і талантів учнівської молоді 29 березня 2017 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності за темою "Самоцвіти дитячих талантів". Окрім господарів прийняли участь Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Барбівська ЗОШ І-ІІ ст., Завидівська ЗОШ І-ІІ ст., Пістряліваська ЗОШ І-ІІ ст., Станівська ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читать дальше »

Просмотров: 657 | Добавил: Наташа | Дата: 29.03.2017 | Комментарии (0)