Вітаємо нашу команду SECURITY SCHOOL з перемогою в обласних змаганнях загонів юних інспекторів руху.
Сьогодні 22 квітня 2017 року в обласному центрі Закарпаття у ліцеї «Лідер» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 міста Ужгорода відбувся XХХХI обласний конкурс загонів юних інспекторів руху. Саме наша Залужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла активну участь в обласних змаганнях загонів юних інспекторів руху.
В обласному огляді-конкурсі взяли участь команди ЮІР загальноосвітніх навчальних закладів – переможці міських та районних конкурсів. Організатори конкурсу: Департамент освіти науки Закарпатської області Державної Адміністрації, відділ безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції, а також Закарпатська обласна організація Червоного Хреста України. ... Читать дальше »

Просмотров: 510 | Добавил: Admin | Дата: 22.04.2017 | Комментарии (0)