20 квітня, на стадіоні в смт. Кольчино., відбулася Спартакіада серед молоді Мукачівського району з військово – прикладних видів спорту.
У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх закладів району: Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Лохівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бобовищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ст. та команда Закарпатського обласного ліцею-інтернату з ПФВП (поза конкурсом). Вітаємо нашу команду учнів
Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів які вибороли Призове І місце.
Вже традиційно, змагання розпочалися з урочистого підняття Прапору України під виконання Державного Гімну України. Честь підняти державний стяг випала капітанам команд, школи яких у минулому році зайняли призові місця.
З вітальним словом до юнаків звернулися:
Олександр Богів – заступник голови Мукачівської РДА, Микола Дуб - Кольчинський селищний голова. ... Читать дальше »

Просмотров: 413 | Добавил: Admin | Дата: 20.04.2018 | Комментарии (0)