3 травня 2019 року у великому залі районної ради відбувся підсумковий етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!», організатором якого є управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації.
Щоранку школа оживає, наповнюється дитячими голосами, сміхом, мріями й сподіваннями.
Кожна дитина — особлива, має свої таланти, здібності й обдарування. Завдання ж учителів-наставників розпізнати й розвинути їх, навчити повірити в себе, в свої знання, свої сили.
Наполегливість та старанність учнів нашої школи завжди є запорукою хороших результатів.

Лінтур Максим учасник підсумкового етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!» ... Читать дальше »

Просмотров: 356 | Добавил: Наташа | Дата: 06.05.2019 | Комментарии (0)