День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Педагогічний колектив Залужанської школи та учні також долучилися до його святкування.  Так, вчитель української мови Шпиньович В.В.  разом з учасниками драматичного гуртка  провели виховний захід "Чарівний світ української мови". Присутні гості свята були приємно вражені виступом учнів, за це їм подякував директор школи Мейсар С.Ф.

Шпиньович Вікторія Василівна  разом із учнями 11 класу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Також цього дня у школі стартував XX Міжнародний  конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Цього року у конкурсі взяло участь 18 учнів. ... Читать дальше »

Просмотров: 613 | Добавил: Наташа | Дата: 08.11.2019 | Комментарии (0)