В Залужанській ЗОШ І-ІІІст. проведено перший етап фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко".

Шкільний фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!", метою якого є відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, залучення вихованців до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства в нашій школі проводиться щорічно згідно плану роботи школи. Учні та педагоги школи прийняли активну участь. Всі класи та шкільні гуртківці виготовили власними руками цікаві пасхальні композиції. Писанки виготовлені в таких техніках виконання як: традиційна писанка, "Дряпанка", "Мальованка", "Зернівка", писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена з квілінгу. Дитячі роботи вражали невичерпною імпровізацією, співзвучною з традиційністю багатонаціональної України. Найактивніших учасників конкурсу було відзначено та їх роботи надіслано до міського фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!". Цей фестиваль свідчить про багатогранний талант учнів та педагогів, а головне - діти навчились вкладати частинку своєї душі у роботу, виконувати її з любов'ю, щиро, від душі. ... Читать дальше »

Просмотров: 237 | Добавил: Наташа | Дата: 22.04.2021 | Комментарии (0)

Яка прекрасна наша планета! Сьогодні вона іменинниця! 22 квітня, не звичайна дата! Сьогодні жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. З нагоди відзначення Дня Землі та з метою навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям, в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 22 квітня 2021 року проведено урок турботи про Землю вчителем Галько Н. М..  На уроці учням було запропоновано пройти інтерактивну вправу, пограти в екологічні ігри, створити проект до Дня Землі.  ... Читать дальше »

Просмотров: 304 | Добавил: Наташа | Дата: 22.04.2021 | Комментарии (0)