Конкурс "Воскресни писанко"

В Залужанській ЗОШ І-ІІІст. проведено перший етап фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко".

Шкільний фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!", метою якого є відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, залучення вихованців до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства в нашій школі проводиться щорічно згідно плану роботи школи. Учні та педагоги школи прийняли активну участь. Всі класи та шкільні гуртківці виготовили власними руками цікаві пасхальні композиції. Писанки виготовлені в таких техніках виконання як: традиційна писанка, "Дряпанка", "Мальованка", "Зернівка", писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена з квілінгу. Дитячі роботи вражали невичерпною імпровізацією, співзвучною з традиційністю багатонаціональної України. Найактивніших учасників конкурсу було відзначено та їх роботи надіслано до міського фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!". Цей фестиваль свідчить про багатогранний талант учнів та педагогів, а головне - діти навчились вкладати частинку своєї душі у роботу, виконувати її з любов'ю, щиро, від душі.

ФОТЗВІТ

Переглядів: 238 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1