18 листопада 2021 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась цікава зустріч дітлахів з дитячою письменницею Жанною Хома, яка познайомила їх з книжечкою "Маленькі історії Дарчика та Міккі", та інтерактивним журналом "Чарівний ліхтарик". І справа не тільки в «крилатій» назві, яка одразу й окриляє, й підносить маленького читача, а й у багатожанровому змісті журналу. В ньому є все, що приваблює маленького читача, - пригодницькі та повчальні історії, зоосторінка, мовні та настільні ігри, а також праця для вправних пальчиків. На всіх цих локаціях побували дітки, разом неспішно мандруючи сторінками журналу з найкращим гідом – пані Жанною. У розмову, мовну гру, навіть співи потихеньку долучилися усі присутні. Наприкінці заходу учнів чекав сюрприз. Так що байдужих на зустрічі не було! Гостя показала учням майстер-клас з виготовлення ліхтариків. Окрім журналу дитяча письменниця захопила й зацікавила дітей своєю новою книжкою «Чарівний ліхтарик», зачитавши уривок з книги. Зустріч непомітно добігла кінця. Лунали слова щирої подяки авторці за цікаву зустріч та побажання творчих успіхів, а журналу «Чарівний ліхтарик» долітати до кожної української оселі! ... Читать дальше »

Просмотров: 739 | Добавил: Наташа | Дата: 18.11.2021 | Комментарии (0)

Четвер, 18 листопада, зафарбувалася у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні всіх класів. Гасло дня – «Водичко, водичко, омий діткам личко!». Емблемою дня стала крапелька. Переглянувши відеопрезентацію, школярі дізналися, що синього так багато на нашій планеті і цей колір має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. Вправа «Сині слова», гра «Ланцюжок», виготовлення «веселої хмаринки» принесли дітям захоплення та гарний настрій на весь день. ... Читать дальше »

Просмотров: 368 | Добавил: Наташа | Дата: 18.11.2021 | Комментарии (0)