Зустріч з дитячою письменницею Ж. Хома

18 листопада 2021 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась цікава зустріч дітлахів з дитячою письменницею Жанною Хома, яка познайомила їх з книжечкою "Маленькі історії Дарчика та Міккі", та інтерактивним журналом "Чарівний ліхтарик". І справа не тільки в «крилатій» назві, яка одразу й окриляє, й підносить маленького читача, а й у багатожанровому змісті журналу. В ньому є все, що приваблює маленького читача, - пригодницькі та повчальні історії, зоосторінка, мовні та настільні ігри, а також праця для вправних пальчиків. На всіх цих локаціях побували дітки, разом неспішно мандруючи сторінками журналу з найкращим гідом – пані Жанною. У розмову, мовну гру, навіть співи потихеньку долучилися усі присутні. Наприкінці заходу учнів чекав сюрприз. Так що байдужих на зустрічі не було! Гостя показала учням майстер-клас з виготовлення ліхтариків. Окрім журналу дитяча письменниця захопила й зацікавила дітей своєю новою книжкою «Чарівний ліхтарик», зачитавши уривок з книги. Зустріч непомітно добігла кінця. Лунали слова щирої подяки авторці за цікаву зустріч та побажання творчих успіхів, а журналу «Чарівний ліхтарик» долітати до кожної української оселі!

Переглядів: 743 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1