Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Важливу роль у профорієнтації учнів відіграють зустрічі з фахівцями центру зайнятості, представниками тієї чи іншої професії та з представниками закладів освіти. Так, 9 грудня 2022 року, в рамках профорієнтаційної роботи з учнями старших класів, до Залужанського ліцею завітали: Козарь Оксана Петрівна - професор, доктор технічних наук, Бродович Юрій Романович - доцент, кандидат наук, зав. кафедрою ІТ та ПО та Бокша Наталія Іванівна - доцент, доктор філософії з педагогічних наук. Гості пре ... Читать дальше »

Просмотров: 92 | Добавил: Admin | Дата: 07.12.2022 | Комментарии (0)