Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Важливу роль у профорієнтації учнів відіграють зустрічі з фахівцями центру зайнятості, представниками тієї чи іншої професії та з представниками закладів освіти. Так, 9 грудня 2022 року, в рамках профорієнтаційної роботи з учнями старших класів, до Залужанського ліцею завітали: Козарь Оксана Петрівна - професор, доктор технічних наук, Бродович Юрій Романович - доцент, кандидат наук, зав. кафедрою ІТ та ПО та Бокша Наталія Іванівна - доцент, доктор філософії з педагогічних наук. Гості презентували Мукачівський державний університет, а саме: кафедру інженерії, технології та професійної освіти. Під час зустрічі старшокласники дізнались, про факультети, які функціонують у цьому закладі вищої освіти, за якими спеціальностями здійснюється підготовка фахівців та про правила прийому на навчання. Студентка МДУ, Валерія Альохіна, провела з учнями інтелектуальну вікторину, активні учасники якої, отримали солодкі подарунки. Наприкінці зустрічі було укладено договір про співпрацю між МДУ та Залужанським ліцеєм щодо впровадження елементів дуальної форми навчання.

Висловлюємо вдячність фахівцям МДУ за корисну інформацію та плідну співпрацю.

Переглядів: 90 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1