Акція "Подаруй діткам радість"

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків. Учні Залужанської та Барбівської ЗОШ, а також вихованці Залужанського та Барбівського ЗДО теж вирішили порадувати солодкими подаруночками діток Чинадіївського дитячого будинку і взяли участь у акції до дня Святого Миколая «Подаруй діткам радість».  Адміністрація закладу радо зустріла гостей і залюбки провела екскурсію по дитячому будинку. Діткам було дуже приємно отримати подарунки, за які вони щиро подякували.
Адміністрація, колектив закладів, які прийняли участь у благодійній акції, висловлює слова подяки всім учням та вихованцям, які змогли порадувати діток солодкими подарунками.

Переглядів: 367 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1