День довкілля у школі

Вже для багатьох стало традицією ретельне весняне прибирання після холодних місяців. Тож місяць квітень оголошено місячником благоустрою. 23 квітня – ще дме холодний вітерець та весна не любить чекати. Благоустрій території школи у самому розпалі. Так силами техперсоналу проведена санітарна обрізка дерев, кущів. Вчителі провівши з учнями уроки поспішають на шкільне подвір'я щоб попрацювати. Територія закладу  велика, роботи ще багато.  Активну участь у прибиранні території школи взяли учнівський колектив та класні керівники школи на чолі з директором школи С. Ф. Мейсар та заступником директора з виховної роботи Н. М. Галько.
Подібні заходи необхідні, оскільки вони дають можливість зрозуміти і замислитись над тим, наскільки ми, люди, залежні від природи. Зернини сьогоднішніх наших хороших справ, дадуть хороші плоди для наших майбутніх поколінь.
  Давайте разом подбаємо про наше довкілля !!! ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ГАРНУ РОБОТУ!!!

Переглядів: 244 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1