17:59
День пам`яті Героїв Небесної Сотні

День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.

У понеділок, 20 лютого 2017 року, в нашій школі пройшли тематичні заходи. На шкільній лінійці Линько Я.В. та Товт М.М. провели лекцію «Герої не вмирають, тільки йдуть…». Учні здійснили короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. У всіх класах пройшла година спілкування на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня». Години спілкування у класах відбулися за індивідуальними планами, розробленими класними керівниками, із застосуванням різноманітних форм та методів роботи.

В рамках вшанування пам`яті героїв Небесної Сотні з 20 по 24 лютого в школі оголошено Патріотичний тиждень. Протягом тижня класні керівники Василечко З.І., Кампов Н.Ю. та Герцовська М.Ю. проведуть відкриті виховні заходи, приясвячені нашим героям.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


Переглядів: 281 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar