День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина - день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття - про кохання. Це дуже ніжне та добре свято, день в якій люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття  - любов. У Залужанській ЗОШ у цей день на душі тепло як ніколи, а повітря заповнили відчуття щастя і романтики. Учасники учнівського самоврядування оформили яскраву фотозону, де всі охочі змогли сфотографуватися та виразити свою симпатію валентинкою. 12 лютого почала працювати святкова "Скринька побажань" яка була переповнена валентинками. Педагог-організатор організувала учням 4 класу подивитися відео ролик про легенду, яка започаткувала це свято. А наприкінці  переглянули мультфільм "Чуддики - День Святого Валентина. Також учні 4 класу на плакаті "День Святого Валентина" записали свої побажання, привітання, намалювали символи Дня Святого Валентина  - сердечка. День Святого  Валентина - одне з тих свят, без яких життя будо б біднішим. Тож хай у ваші родини це свято принесе щирі і світлі почуття, доброту, розуміння, любов до рідних, близьких. Будьте щасливі!!!

Переглядів: 182 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1