РІЗДВЯНЕ ДИВО 2017

У дні світлих Різдвяних свят усі ми святкуємо народження Христа – Спасителя всього людства. Це час, коли Різдвяна зоря осяяла наш світ світлом Божої Любові, Віри і Надії. Важливо, щоб це світло не покидало душі усіх людей – і дорослих, і малих. В Мукачівському районі проведено цікавий соціально-мистецький проект «Різдвяне диво-2017» в форматі конкурсу-огляду вертепних дійств, він має на меті популяризувати серед дітей та учнівської молоді традиції співу українських колядок та вертепних дійств, збереження давніх українських різдвяних звичаїв у родинах, а щонайголовніше утвердження християнських моральних цінностей та уславлення народження Ісуса Христа. 16 січня 2017 року на базі нашої школи відбувся кущовий  конкурс-огляд вертепних дійств «Різдвяне диво-2017». Виступали і радували своїми талантами також колективи та виконавці Макарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Завидівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Станівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Наш колядницький колектив представив глядачам композицію «Христос Рождається» під керівництвом Перчак В.І. На сцені святково прибраної зали гостинної школи кожен колектив показував своє бачення святкування Різдва Христового, вертепного дійства та коляди у традиційній та сучасній обробці. А найголовніше, що співи і вітання зі сцени звучали щиро і радісно, запалюючи світлом Різдвяної зорі очі присутніх і викликаючи бурхливі оплески вдячних глядачів. Методисти районного методичного кабінету Горват М.М., Попович М.М., Лийза К.М., та вчитель музичного мистецтва Руськівської ЗОШ І-ІІ ст., Залуцька Н.О., переконані, що, тільки спираючись на величний світ української духовності, можна виховати гідне молоде покоління українського народу, які збережуть і примножать його кращі звичаї і традиції.
ФОТО-ТУТ

Переглядів: 751 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1