Соборна Україна

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Саме цій знаменній події і був присвячене тематичне свято «Моя єдина Україна», яке був проведено  учнями 5 класу разом з класним керівником Галько Н.М. Акцентувалась увага на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 - початку 1919 року охопив майже всю Україну. У виконанні учнів  лунали пісні, які стали музичними хітами та прониклива поезія. Вабило очі присутніх і чудове національне вбрання, в якому на сцену виходили учасники. На пісню "Українська родина" учні продемонстрували національно-патріотичний  флешмоб, який став родзинкою свята. Коли на сцені розгорнувся «живий ланцюг» - святкова зала вибухнула оплесками. На честь урочистої події всі присутні разом заспівали Гімн України.

Переглядів: 356 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1